Antik Nové Hrady u Litomyšle
(Pardubický kraj)

mapa

Antik Nové Hrady
kamenný a internetový obchod se starožitnostmi

REFERENCE

Na práci v obchodě je vždy nejkrásnější, když je spokojenost na obou stranách. Jsme rádi, vlastně jsme spíše nadšení, když naši zákazníci mají co si přáli.

Dobrý den, chtěla jsem moc poděkovat za úžasný starožitnictví. Je vidět že svou práci děláte s láskou. Přišel mi od Vás balíček pečlivě zabalený a zboží odpovídalo fotografii na Vašich stránkách. Jsem moc spokojená a určitě se zase vrátím.

Moc děkuji a přeji spoustu spokojených zákazníků.

Dáša Havelková (13.10.2016)

Dobrý den, zboží dorazilo perfektně zabalené, vše odpovídalo popisu a fungovalo. Děkuji vám, budu dále sledovat vaši nabídku, přeju krásné léto.
N. Špirková (22.7.2016)

Váš názor nás zajímá

Váš e-mail: - slouží jen pro možnou zpětnou reakci. (není nutný)

Váš názor:

Možnost zveřejnění?

Dobrý den, paní Točíková a pane Točíku,
moc děkujeme za novinky, to jsou zase krásy! Opravdu vzpomínáme na Vaše oba překrásné obchody, máte to tak precizně v čistotě naaranžované, neskutečná nádhera. Nám už začínají práce na chalupě, tak na výlety se dostaneme už jen sporadicky, ale máme v plánu jak Lučici, tak Nové Hrady, které nás naprosto ohromily! Jak jsme oba staří a nikdy jsme tam nebyli!
Díky, zdravíme a přejeme hlavně zdraví Vám oběma, jakož i celé rodině!
Ivana Darebná (2.4.2016)

Dobrý den, již jsem od vás nakupoval pár drobností…vše proběhlo k mé spokojenosti. Dělám rekonstrukce chalup, jak exteriér tak interiér a věřím, že budeme nadále spolupracovat. Musím ocenit vaši snahu vyhovět a také všem jenom doporučuji…nakupujte zde, máte jistotu!! Vladimír Majdl- Tesařství, Renovace. (3.3.2016)

Dobrý den, prohlížet si vaše stránky je ohromná radost, i když člověk nic neshání. Není to jen nostalgie, ale i chvála řemesla a vkusu předků. 
Ať se vám daří. Srdečně zdraví L. Hrdá, Hradec Králové (19.2.2016)

Dobrý den, zrcadlo dorazilo v pořádku, bylo skvěle zabalené. Je moc krásné. Děkuji i za “balík na poštu”. Přeji mnoho takto spokojených zákazníků.
Vendula H. z Plzně (11.2.2016)

Dobrý večer, paní Točíková!

Děkuji za rychlé dodání zásilky, džbán dnes dorazil a je to opravdu moc pěkný fešák! Modro-tyrkysový smalt s bílou linkou je “úzkoprofilové zboží”, proto si každého kousku velmi cením.
Přeji Vám spoustu spokojených zákazníků, s pozdravem Balabánová O.,Valtice (20. 1. 2016)

Dobrý den,

talíř jsem si včera vyzvedla na poště. Naprosto dokonale zabalené, krááásnýý. Pravidelně sleduji Vaše stránky i Vámi zaslaný partnerský obchod-taky krása, jestli něco objevím, určitě znovu objednám. Můžu Vás všem jen doporučit, děkuji. 

Libuše Vyhnánková  (12. 1. 2016)

Pěkný den, paní Točíková,

včera večer jsem si vaše zboží rozbalila- mám ohromnou radost. Vše je v pořádku a ve skutečnosti ještě hezčí.

Nadále budu pozorovat vaše oba e-antiky, klidně mi posílejte upozorňující maily na novinky.

Díky a ať se Vám daří,

zdravím,

petra z. (11. 11. 2015)

Dobré odpoledne,

lampičky došly v naprostém pořádku, jsou skvělé. Děkuji za rychlé vyřízení, za bezvadnou komunikaci i za “balík na poštu”. Přeji samé spokojené, vlastně nadšené zákazníky, jako jsem já. Na Vašich stránkách jsem byla poprvé, ale určitě ne naposledy.

Pozdrav Vám z Prahy, Milena Janků (22. 9. 2015)

Váš názor nás zajímá

Váš e-mail: - slouží jen pro možnou zpětnou reakci. (není nutný)

Váš názor:

Možnost zveřejnění?