Antik Nové Hrady
internetový obchod se starožitnostmi

REFERENCE

Na práci v obchodě je vždy nejkrásnější, když je spokojenost na obou stranách. Jsme rádi, vlastně jsme spíše nadšení, když naši zákazníci mají, co si přáli.

Dobrý den, paní Točíková a pane Točíku,
moc děkujeme za novinky, to jsou zase krásy! Opravdu vzpomínáme na Vaše oba překrásné obchody, máte to tak precizně v čistotě naaranžované, neskutečná nádhera. Nám už začínají práce na chalupě, tak na výlety se dostaneme už jen sporadicky, ale máme v plánu jak Lučici, tak Nové Hrady, které nás naprosto ohromily! Jak jsme oba staří a nikdy jsme tam nebyli!
Díky, zdravíme a přejeme hlavně zdraví Vám oběma, jakož i celé rodině!
Ivana Darebná (2.4.2016)

Dobrý den, již jsem od vás nakupoval pár drobností…vše proběhlo k mé spokojenosti. Dělám rekonstrukce chalup, jak exteriér tak interiér a věřím, že budeme nadále spolupracovat. Musím ocenit vaši snahu vyhovět a také všem jenom doporučuji…nakupujte zde, máte jistotu!! 

Vladimír Majdl- Tesařství, Renovace. (3.3.2016)

Dobrý den, prohlížet si vaše stránky je ohromná radost, i když člověk nic neshání. Není to jen nostalgie, ale i chvála řemesla a vkusu předků. 
Ať se vám daří. Srdečně zdraví L. Hrdá, Hradec Králové (19.2.2016)

Dobrý den, zrcadlo dorazilo v pořádku, bylo skvěle zabalené. Je moc krásné. Děkuji i za “balík na poštu”. Přeji mnoho takto spokojených zákazníků.
Vendula H. z Plzně (11.2.2016)

Dobrý večer, paní Točíková!

Děkuji za rychlé dodání zásilky, džbán dnes dorazil a je to opravdu moc pěkný fešák! Modro-tyrkysový smalt s bílou linkou je “úzkoprofilové zboží”, proto si každého kousku velmi cením.
Přeji Vám spoustu spokojených zákazníků,

s pozdravem Balabánová O.,Valtice (20. 1. 2016)

Dobrý den,

talíř jsem si včera vyzvedla na poště. Naprosto dokonale zabalené, krááásnýý. Pravidelně sleduji Vaše stránky i Vámi zaslaný partnerský obchod-taky krása, jestli něco objevím, určitě znovu objednám. Můžu Vás všem jen doporučit, děkuji. 

Libuše Vyhnánková  (12. 1. 2016)

Pěkný den, paní Točíková,

včera večer jsem si vaše zboží rozbalila- mám ohromnou radost. Vše je v pořádku a ve skutečnosti ještě hezčí.

Nadále budu pozorovat vaše oba e-antiky, klidně mi posílejte upozorňující maily na novinky.

Díky a ať se Vám daří,

zdravím,

Petra Z. (11. 11. 2015)

Dobré odpoledne,

lampičky došly v naprostém pořádku, jsou skvělé. Děkuji za rychlé vyřízení, za bezvadnou komunikaci i za “balík na poštu”. Přeji samé spokojené, vlastně nadšené zákazníky, jako jsem já. Na Vašich stránkách jsem byla poprvé, ale určitě ne naposledy.

Pozdrav Vám z Prahy, Milena Janků (22. 9. 2015)